Marzec 25, 2017

Wszechstronny ROZWÓJ

Wychowujemy przez sztukę. Uczymy poprzez zabawę. Stawiamy na indywidualne podejście do dziecka! Stosujemy Tutoring, czyli śledzimy postępy i rozwój każdego malucha. Ważny dla nas jest dobry kontakt z opiekunami oraz szybki przepływ informacji. Wychowujemy poprzez sztukę. Twórcza aktywność dziecka ma nieocenioną wartość w jego rozwoju. Współpracujemy z rodzicami, by najmłodsi osiągnęli jak najlepsze rezultaty w nauce.

Nasza kadra to pedagodzy z pasją, kochający dzieci, pełni zaangażowania. Zespół został tak dobrany, by wspierać wszechstronny rozwój maluchów. W naszym przedszkolu żyjemy wg wartości chrześcijańskich. W poszanowaniu i otwartości do innych wyznań. Uczymy dzieci również wartości patriotycznych.